Питання / Відповідь

Чи можна цей ноутбук використовувати на будь-яких поверхнях? Ні, будь-який ноутбук необхідно використовувати на прямих поверхнях, з хорошим доступом повітря до системи охолодження. В іншому випадку може статися перегрів внутрішніх компонентів, що може привести їх до виходу з ладу.
Чи можна використовувати ноутбук від мережі, зі знятою батареєю живлення? Так, можна і навіть потрібно так-як це продовжить термін служби батареї. Для ноутбуків dell можна не знімати батарейку, тому що батарея не буде заряджатися якщо заряд вище 95%
Можна мені самому міняти термопасту системи охолодження? Ні, процедуру заміну термопасти необхідно проводити кваліфікованим фахівцям. В іншому випадку ви можете завдати непоправної шкоди обладнанню і це може вивести ваш пристрій з ладу.
Можна вимикати ноутбук, шляхом зняття батареї або виключення блоку живлення з мережі якщо ноутбук без батареї? Ні, це може привести до збоїв і втрати деяких системних файлів, що в свою чергу спричинить збій системи аж до повної втрати працездатності. Якщо необхідно негайно вимкнути пристрій, затисніть кнопку живлення на 6 секунд. Система встигне зберегти всі необхідні файли і завершить роботу безпечно.
Як часто необхідно заново операційну систему? По суті операційну систему перевстановлювати постійно, необхідності немає. Для стабільної роботи досить час від часу чистити систему від файлового сміття, вірусів, дублікатів файлів. А також у разі використання HDD проводити дефрагментацію диска що призведе до стабільної роботи і порядку в HDD.
Я використовую SSD. Можна мені проводити дефрагментацію диска? Ні. Це призведе до виходу з ладу вашого SSD, так-як SSD працює за принципом флеш пам’яті, і в ньому немає кластерів які упорядковуються під час дефрагментації.
Мій ПК, ноутбук, постійно гальмує і зависає що мені робити?

Причин багато.

1.Потрібно очистити список автозавантаження. Якщо у вас в автозавантаженні забагато програм, оперативна пам’ять і системний кеш вашого пристрою сильно заповнений і не вистачає ресурсів на стабільну роботу системи.

2.Також причиною може бути перегрів пристрою. Згодом у система охолодження збирається пил, що заважає нормальній циркуляції повітря в радіаторах і кулері. Також висихає термопаста, яка є без повітряним прошарком між системою охолодження і процесором, відео процесором вашого пристрою, що призводить до потрапляння повітря який швидко нагрівається.

3.Обновіть драйвера системи, це теж може бути причиною гальмування пристрою. Згодом виходять нові версії драйверів, які забезпечують нормальну роботу між системою і апаратною частиною вашого пристрою.

4.Проведіте дефрагментацію диска. Це призведе до порядку кластерів, осередків, жорсткого диска, що в свою чергу прискорить роботу.

В мене пропав звук, що мені робити? У вас швидше за все не встановлено драйвер звукової карти. Для вирішення цієї проблеми зайдіть на сайт www.dell.com далі пункт Підтримка-Підтримка по продуктам, там визначте свій ПК і повторно драйвер. Також може бути що ваша звукова карта вийшла з ладу, в цьому випадку вам необхідно поставити зовнішню звукову карту або звернутися до фахівців.
На скільки вистачить мого акумулятора? В першу чергу тривалість роботи батареї, залежить від її ємності і здоров’я, плюс умови використання. Є багато способів продовження терміну роботи заряду батареї, такі як: замість дротового мишки використовуйте бездротову. Або аналогічно використовуйте навушники замість вбудованих динаміків ноутбука. Наприклад якщо ви на яскравості 50% будете переглядати відеофайли, в середньому, в залежності від ємності, нормальна здорова батарея буде тримати 3-4 години. Якщо ці-ж файли ви будете переглядати на максимальній яскравості, час роботи зменшиться в середньому на годину. А якщо ви будете грати в гру яка споживає багато апаратних ресурсів, максимум вона пропрацює 1 годину. У будь-якому випадку довговічність батареї залежить від того наскільки ви її завантажуєте, ставте режим енергозбереження, не встановлюйте яскравість екрана на максимум і ваша батарея прослужить вам довше.
У мене встановлено 4GB (6,8 і так далі) оперативної пам’яті, але комп’ютер бачити тільки 3,5GB. Що мені робити? У вас встановлена операційна система розрядністю 32 біта, що не дає відкрити весь потенціал апаратної частини комп’ютера. Вам необхідно встановити 64 бітну систему, і проблема буде вирішена.
Чому блок живлення підключений до ноутбука але не заряджає?

Центральна жила в блоці живлення

заряд АКБ більше ніж 95%

У мене дуже гріється ноутбук, це якась несправність? Основною причиною нагріву ноутбука є забиття радіатора і вентилятора охолодження пилом, що призводить до поганого охолодження центральног процесора і відео процесора. В наслідок цього пересихає термопаста і нагрів посилюється. Проведіть профілактику з чищення від пилу і заміні термопасти, і нагрів знизиться.
Як збільшити оперативну пам’ять в ноутбуці? Для збільшенняоперативної пам’яті ноутбука, вам необхідно встановити додаткову планку RAM пам’яті у вільний слот. Або якщо такий відсутній, замінити наявну планку RAM, на планку більшого обсягу. До цього варто відзначити, що самостійна заміна може спричинити до пошкодження вашого пристрою. Звертайтеся до фахівців.
Як налаштувати яскравість екрану ноутбука? Для налаштування яскравості екрану ноутбука, достатньо затиснути клавішу Fn і стрілками вгору і вниз відрегулювати яскравість зображення на ваш розсуд.
Чи шкідливий Wi-Fi для здоров’я людини? WI-FI сигнал є електромагнітним випромінюванням, і в деякій мірі він може впливати на організм в людини.
Який термін придатності акумулятора ноутбука Dell? Коли його слід замінити? Всі акумулятори з часом і в процесі експлуатації зношуються. З плином часу і в міру збільшення періоду активної експлуатації акумулятора його робочі характеристики погіршуються. Для типового користувача час роботи без підзарядки помітно скорочується через 18-24 місяці. При більш інтенсивної експлуатації скорочення часу роботи без підзарядки, як правило, настає раніше, ніж через 18 місяців. Ми рекомендуємо купити новий акумулятор для ноутбука Dell, коли час роботи без підзарядки стає недостатнім для вас.
Що таке ExpressCharge ™? Якщо в технічних характеристиках системи зазначена підтримка функції ExpressCharge ™, то через одну годину зарядки, рівень заряду зазвичай перевищує 80%, а повна зарядка при відключеній системі триває дві години.
Чи можлива надмірна зарядка акумулятора ноутбука Dell? Ні. Конструкція акумулятора передбачає припинення роботи зарядного пристрою при повній зарядці.
Обов’язково вимикати ноутбук кожен раз, коли я їм не користуюся? Всі ноутбуки розраховані на цілодобову роботу за умови дотримання правил експлуатації. Якщо потреби в роботі ноутбука немає, можна його відправити в режим сну.
Мій ноутбук за час використання забруднився. Як правильно його почистити? Для очищення поверхні ноутбука і його компонентів необхідно, перш за все, його вимкнути і від’єднати адаптер живлення. Використовуйте м’яку, зволожену спеціальними засобами тканину для очищення ноутбука. НЕ застосовуйте аерозольні спреї, розчинники або абразивні матеріали, які можуть пошкодити покриття.
Як знайти service tag та express service code ноутбука Dell? Знайти service tag і express service code просто. На нижній кришці Вашого пристрою знаходиться наклейка, де вказані ці дані. Service tag – це семизначний код, що складаються з літер і цифр, а express service code – код з десяти цифр.

Наклейка на Вашому ноутбуці стерлася? Ви можете отримати необхідну інформацію, увійшовши в БІОС пристрою. Для цього відразу після включення натисніть F2 і подивіться відповідні дані в БІОС.